O mně

Ahoj, jsem Evina a ráda se stanu vaší fotografkou.

Miluju přírodu, která je také mým hlavním ateliérem. Přirozenost, volnost, světlo, vítr,... to v žádné místnosti nenajdete. Vždy se snažím zachytit emoce a autenticitu okamžiku. Fotím lásku, radost, šťastné chvíle s vašimi nejbližšími.

Ze zkušeností vím, že často focení odkládáte, protože máte spoustu pochybností.

A tohle jsou vaše časté obavy:

Vůbec nejsem fotogenická, děti jsou na zabití, chvíli neposedí, vůbec nevím, jak je udržím pět minut v klidu. Manžel - ten se nechce nikdy fotit a beztak se zas bude tvářit jako kakabus... a rozhodně vůbec nemám co na sebe, ani nevím, kam se koukat, jak se tvářit, co s rukama, a stejně na všech fotkách vypadám vždycky blbě... 🙂

Ano, slýchám to dost často, a víte co? Mám to dost podobně, když mě někdo fotí. "Ježiš, mě nefoť, vypadám hrozně." To jsou přesně moje slova. Takže vám naprosto rozumím! Tím pádem vás nikdy nebudu nutit do nějakých strojených póz, ve kterých vím, že bych se sama necítila.

Místo toho se spolu projdeme, popovídáme, občas se zastavíme, já vám řeknu, že se máte chytit za ruce, jít támhle a zase zpátky, obejmout se, pořádně se přitulit, pomačkat, popusinkovat, povyskočit, zatočit se spolu, vlézt jeden druhému na záda... Většinou se tomu zvláště děti začnou hned smát, atmosféra je uvolněná a tehdy právě vznikají kouzelné fotky vašeho příběhu. Smích na fotkách je autentický, žádné škrobené úsměvy typu "řekni sýýýr".

A ano, děti bývají občas bez nálady, stejně jako někteří tatínci, ale nebojte, společně je rozveselíme, rozpohybujeme a celé si to všichni užijí. Je to vlastně váš společný čas, kdy blbnete, dovádíte a užíváte si dětí a děti zase vás. ​